Kategorie: Archiv

Kosoř - Rudná - 2:4 (2:1)

Pro oba soupeře důležitý zápas jsme začali výborně, když už v 5 min. otevřel skóre Prager. V 17 min. vykopával D. Kotouč míč z brankové čáry a tím zachránil naše vedení, což už se nepovedlo v 24 min., kdy domácí po chybě T. Sloupa vyrovnali. V 45 min. jsme trefili břevno a poté platilo klasické nedáš – dostaneš. Z přímého kopu po teči zdi 2:1. Vstup do druhého poločasu nám opět vyšel. Ještě v 46 min. vyrovnal M. Kotouč po centru Pragera. V následujících minutách jsme soupeře mírně přehrávali což se projevilo až v poslední deseti minutách. V 83 min. nám vrátil vedení Kubányi po centru M. Kotouče a skóre uzavřel v 86 min. Kaucký.

Sestava: Sloup T., Sloup J., Kubányi, Kotouč D., Šenfeld, Svoboda, Tláskal, Pojkar, Prager, Kotouč M., Kaucký

Střídání: Křivonoska za Sloupa J., Vácha M. za Tláskala, Motyčák za Pragera

branky: Prager, Kotouč M., Kubányi, Kaucký