Kategorie: Archiv

Rudná - Holubice 4:1

Sestava: Kureš, Svoboda, Kubányi, Vrbka, Vraštil, Pojkar, Maleček, Kučera, Kratochvíl, Martínek, Kaucký
Branky: 6. Martínek 1:0, 8. Kratochvíl 2:0, 28. Pojkar 3:0, 39. Prilepski 3:1, 69. Martínek 4:1
Střídání: 65. Kotouč D. za Svobodu, 70. Šírl za Malečka, 75. Motyčák za Pojkara

Zápas jsme začali výborně, když už v 6 min. otevřel skóre Martínek po přihrávce Malečka (1:0). V 8 min. bylo ještě lépe, protože Maleček trefil tyč a Kratochvíl pohotovou dorážkou vrátil míč do sítě (2:0). Vedení nás uspokojilo a z toho vyplynula šance hostí ve 12 min., kdy Valtr trefil tyč. Tato šance nás opět poslala na zem a začali jsme hrát lépe, což se projevilo i gólově ve 28 min. Po centru Malečka se trefil Pojkar (3:0). Ve 39 min. se hostům podařilo zápas trochu zdramatizovat, když dal gól Prilepski(3:1).

Větší drama už ale naši hráči nepřipustili a ve druhém poločase kontrolovali hru. Vše završil gólem v 69 min. Martínek po pěkném centru Kauckého (4:1).