Kategorie: Archiv

Rudná - Středokluky - 2:1

Sestava: Sloup T., Svoboda, Sedmík, Kotouč D., Vraštil, Pojkar, Maleček, Rott, Kratochvíl, Kubányi, Kaucký. Branky: 11. Maleček (pen) 1:0, 22. Kratochvíl 2:0, 27. Tejnický 2:1. Střídání: 55. Kučera za Pojkara, 62. Martínek za Kratochvíla, 72. Vrbka za Svobodu.

Zápas se soupeřem, který ještě nemá definitivu záchrany, jsme začali převahou. Ta vyústila v penaltový zákrok na Kauckého. Následnou penaltu proměnil v 11 min. Maleček (1:0). Za dalších jedenáct minut jsme zvýšili skóre po pěkné akci Rotta s Kubányim, který přihrál Kratochvílovi a ten se nemýlil (2:0). Poté jsme se ukolébali a naše hra spadla do průměru, z čehož vyplynul i gól hostí ve 27 min. (2:1).

Ve druhém poločase jsme měli pár šancí, které jsme nevyužili, což se ale dá říci i o soupeři. Ten měl největší příležitost v 90 min., kdy jeho útočník postupoval sám na brankáře, ale ten jeho šanci zneškodnil.