Kategorie: Archiv

Rudná - Tuchoměřice B - 2:1

Tento zápas jsme začali mírným tlakem, z něhož se zrodily dvě šance(Kotouč M.), bohužel ani jednu jsme neproměnili. Po půlhodině hry hosté zahrávali trestný kop, který si Vácha srazil do vlastní sítě (0:1). Tímto výsledkem skončil poločas. Druhý poločas jsme začali stejně jako první, tlakem a dvěma neproměněnými šancemi (Pojkar). V 62 min. prošel Procházka od půlky k vápnu a přihrál Pojkarovi, který skóroval (1:1). V 80 min. šel Kotouč M. sám na branku, ale soupeř ho fauloval za cenu (mírné) žluté karty. O šest minut později jsme se mohli začít radovat z jistoty udržení, když se trefil Kaucký z trestného kopu (2:1).

Sestava: Farkaš, Křivonoska, Kubányi, Šenfeld, Svoboda, Vácha, Pojkar, Kotouč D., Procházka, Kaucký, Kotouč M.

Střídání: 56. Motyčák za Váchu