Statenice - Rudná 2:2

Sestava: Kureš, Svoboda, Kubányi, Vraštil, Vrbka, Kratochvíl, Maleček, Rott, Pojkar, Kotouč M., Kaucký
Branky: 10. 1:0, 12. 2:0, 28. Kaucký 2:1, 78.Maleček 2:2
Střídání: 60. Štefánek za Vrbku, 65. Kučera za Svobodu, 85.Khovanets za Kotouče M.

Zápas na hřišti Statenic, které doma ztratily pouhé dva body za celou soutěž, jsme začali hodně špatně, a než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 2:0. Domácí se trefili v 10. a 12. minutě. Po tomto počáteční šoku jsme pomalu získávali mírnou převahu a té jsme využili v 28. min., kdy se po pěkném centru Pojkara nadvakrát prosadil Kaucký a snížil na 2:1.
Ve 34 min. domácí vstřelili branku, ale rozhodčí ji neuznal kvůli postavení mimo hru. Ve druhém poločase jsme se snažili vyrovnat a šance jsme na to měli. V 73 min. Maleček přestřelil, v 75 min. Rott trefil břevno. Vyrovnat se nám podařilo v 78 min. Trefil se Maleček po centru Kauckého. Bohužel víc už se nám toho nepovedlo a tak zápas skončil remízou 2:2