Kategorie: Archiv

VALNÁ HROMADA 2021 (čt 13.5.)

VALNÁ HROMADA 2021 (čt 13.5.)Aktualizace: 29.4.2021

Na úterý 23. března 2021 resp. 13. dubna byla svolána (plánována) valná hromada FK Rudná z.s. (dále jen VH), která se měla konat od 18:30 v Restauraci Sokol.

Vzhledem trvávající pandemické situaci i protiepidemickým opatřením se Valná hromada klubu odkládá na čtvrtek 13. května 2021 od 18:30 v Obecním domu v "nové" učebně v 1. patře.

Sejde-li se na místě více jak deset (10) osob, je nutné dodržet tato opatření:

• každá osoba musí mít nasazenou chirurgickou roušku nebo respirátor třídy FFP2, KN95 nebo N95,
  • osoby jsou usazené tak, aby dodržovaly vzdálenost minimálně 2 metry od sebe,
  • každá osoba se při příchodu musí prokázat negativním antigenním či PCR testem, certifikátem Ministerstva zdravotnictví o provedeném očkování nebo laboratorním potvrzením o prodělané nemoci covid-19.

enlightenedDesinfekce a chirurgické roušky budou zajištěny klubem a k dispozici členům VH.

PROGRAM:

• Zahájení
  • Jmenování a schválení pracovního předsednictva VH
  • Seznámení s programem a jeho schválení
  • Zpráva o činnosti FK Rudná za rok 2020
    • Výkonný výbor
    • Zpráva oddílu A týmu
  • Hospodaření a kontrola rozpočtu 2020
  • Kontrolní komise
  • Kontrola usnesení z minulé VH
  • Zpráva kontrolní komise
  • Návrh rozpočtu na rok 2021
  • Diskuze
  • Usnesení
  • Závěr

I když jsou podmínky konání podmíněny výše uvedenými podmínkami, srdečně zveme všechny členy klubu.