Kategorie: Archiv

Zpráva o činnosti klubu - únor a březen 2014

Vážení členové a příznivci FK Rudná,

dne 17. 2. 2014 se uskutečnilo první zasedání nově zvoleného výkonného výboru FK Rudná. Od té doby tedy uběhlo o něco málo více než měsíc. Dovolte mi Vás tedy informovat o hlavních aktivitách proběhnuvších v tomto období.

• Byla navázána spolupráce s FC KMET Rudná, jeho členové se stali plnoprávnými členy FK Rudná a jsou taktéž pod FK Rudná zaregistrováni u FAČR. Do budoucna se rovněž můžete těšit na to, že vybrané zápasy FC KMET budou odehrány na rudenském hřišti a obohatí tak portfolio zde naplánovaných akcí.
  • Po odchodu pana Vratislava Sýkory od letošního roku spolupracujeme s novou účetní. Účetnictví je vedeno podvojně tak, abychom byli schopni vyhovět rostoucím požadavkům FAČR a dalších organizací a do budoucna lépe a snáze dosáhnout na určité pobídky či zvýhodnění, u nichž je průkazné vedení podvojného účetnictví klubu jedním ze základních požadavků.
  • Celý výkonný výbor se od samého počátku s elánem vrhl na shánění sponzorů. Již po tak krátké době začínáme sklízet první ovoce a kromě několika finančních darů jsme získali podporu i formou služeb (internetové připojení, stavební a údržbové práce apod.). Tímto bychom rádi v podobném duchu oslovili i Vás. Pokud jste schopni získat jakoukoliv podporu pro FK Rudná, či alespoň doporučit koho bychom mohli oslovit, neváhejte a dejte nám vědět. Každá podpora, byť i minimální, je vítána. Provoz a údržba fotbalového hřiště a jeho zázemí je opravdu finančně nákladná záležitost.
  • V rámci brigádnické činnosti byla v březnu provedena pokládka nového elektrického kabelu, postaveny kompostovací jámy pro ukládání posečené trávy a shrabaného listí a provedena kultivace a zpřístupnění zadní části areálu hřiště. Pro lepší představu přikládám několik fotografií. Všem, kteří se na tomto podíleli, patří velký dík. Zvláště bych pak chtěl vyzdvihnout pomoc členů FC KMET, kteří kromě přiložení ruky k dílu zajistili i potřebnou techniku.

Plno dalších aktivit je v běhu. O jejich výsledku Vás budeme informovat v budoucích zprávách.