Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

1. 11. FK Rudná - SK Třebotov 2:0

V 11. kole jsme hostili na našem hřišti soupeře z Třebotova. Měl jsem zprávy, že i tento tým pro tuto sezónu posílil kádr a nebude nás čekat nic lehkého. I tak jsme věřili v prodloužení šňůry domácích výher. Bohužel jsme pro tento zápas postrádali od úvodu M. Rotta, který si plnil povinnosti v sálovém fotbalu a měl dorazit až v průběhu utkání.

V první půli byla hra vyrovnaná a oboustranně nepřesná. Větší šance jsme hráčům Třebotova nabídli my. Nejprve nám zatrnulo při výběhu brankáře J. Soukupa, který naštěstí své zaváhání stihl ještě napravit. A druhou vážnější šanci jsme nabídli soupeři špatnou rozehrávkou na vlastní polovině, ale ani tuto situaci hráči Třebotova nedokázali potrestat. My jsme se snažili hrát po zemi i vzduchem, ale nevycházelo nám nic a žádnou vyloženou šanci jsme v první půli neměli. Poločas skončil tedy bez branek a já věřil, že s pomocí Míry Rotta, který už dorazil, bude druhý poločas lepší.

Od 56. minuty, kdy Míra nastoupil, se opravdu hra značně zvedla. Najednou jsme dokázali podržet míč a začali Třebotov ve středu hřiště přehrávat. V 60. minutě jsme se konečně dočkali i gólu. Po centru ze strany se hlavou prosadil Lukáš Jeníček, který nastoupil teprve ve třetím utkání za muže, 1:0! Tento gól nám hodně pomohl a naše kombinace byly najednou přesnější a nebezpečnější. Po jedné hodně vydařené se nám podařilo vstřelit druhou branku. Té se dočkal v 71. minutě Jan Prager, když dorazil střelu Milana Kotouče, která šla mimo branku, 2:0! Tentýž hráč mohl přidat i třetí gól, ale bohužel z vyložené šance orazítkoval jen břevno. Konec zápasu už jsme si v pohodě pohlídali a mohli slavit další domácí vítězství, které se však nerodilo lehce!

Sestava: Soukup, Klas, Zmeškal (K), Kotouč D., Sloup, Houška (32. Jeníček), Kučera, Kotouč M., Kaucký (69. Havel), Kratochvíl (56. Rott), Prager (81. Vraštil)

Hvězdičky: Jeníček, Rott, Soukup