Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

15. 11. FK Rudná - SK Roztoky 1:6

V posledním zápase nás doma čekal lídr tabulky SK Roztoky, který do té doby neztratil jediný bod!

Největší úkol byl sehnat vůbec hráče, kteří do tohoto utkání mohou nastoupit. To se mi nakonec podařilo a my šli do zápasu sice v hodně kombinované sestavě i se třemi novými hráči (brankář T. Chytil, O. Jireček, kterému bylo před necelým měsícem 15 let a Jirkou Havlem, který nastoupil za Rudnou snad po 20 letech), ale s o to větší chutí si zápas pokud možno užít.

První půli měly Roztoky sice míč častěji na kopačkách, ale do nějaké velké šance jsme jejich hráče nepustili a naopak jsme hrozili z brejků a možná mohli jít i do vedení. První půle byla odehrána opravdu s chutí a nasazením. Bohužel ani tento poločas se nám nepodařilo udržet čisté konto. Roztoky šly do vedení v 35. minutě po celkem přísně odpískaném faulu na naší polovině a následně dobře zahrané standardní situaci, 0:1! O síle Roztok ve vzduchu jsme věděli, ale přesto jsme hráče na zadní tyči neuhlídali. První poločas se už nic vážného nestalo.

O přestávce jsem hráče za tento poločas chválil, protože si to zasloužili, ale patrně to byla chyba. Do druhé půle, kdy jsme chtěli hrát podobně a čekat třeba na jednu šanci, jsme nastoupili bez koncentrace. Toho Roztoky využily a během 46. a 47. minuty dvěma slepenými góly rozhodly o vítězství. V průběhu druhé půle, kdy nám docházely síly a chuť, přidali hráči Roztok postupně další tři góly. Nás může těšit jen vstřelený gól na 1:6, kterého dosáhl i přes evidentní snahu Roztok udržet čisté konto Jirka Havel (40 let)! I přes tento debakl nás může těšit hra v první půli a zejména výkony mlaďasů L. Jeníčka (17 let) a O. Jirečka (15 let).

Sestava: Chytil, Havel Josef, Zmeškal, Kotouč D., Svoboda, Jireček (75´ Houška), Klas, Kratochvíl, Havel Jiří, Jeníček, Prager

minihvězdičky: Jeníček, Havel Jiří, Jireček