Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

21. 3. TJ Sokol Velké Přílepy - FK Rudná 2:1

V sobotu 21. 3. 2015 jsme konečně zase odehráli mistrovské utkání a to na hřišti Velkých Přílep.

V naší sestavě došlo proti podzimním zápasům k velkým změnám. Do sestavy jsme začlenili některé nové hráče, kteří přišli na hostování, do branky se postavil Tomáš Chytil, protože naše jednička J. Soukup je zraněný a z důvodu absence stoperů zaujal tento post Milan Kotouč.

Od prvních minut jsme byli aktivnější a velké problémy měli domácí hráči hlavně s M. Kauckým. Nám zase dělal problém místní drnovatý terén a tvrdost domácích, kteří hráli místy až zákeřně, ale mohli si to dovolit, protože jejich zákroky nebyly trestány žádnou žlutou kartou. Bohužel ani přes naši převahu v držení míče jsme se nedostávali do vyložených šancí. Výjimkou byla snad jen situace, kdy Honza Kaňok pálil ze vzdálenosti 12 m do brankáře. Tou dobou už jsme ale prohrávali 1:0. Domácím, kteří zkoušeli ohrozit naši branku převážně střelami ze střední vzdálenosti, se podařilo dát gól takřka z ničeho. Po centru ze strany, prohraném hlavičkovém souboji a zaváhání brankáře se míč došoural za brankovou čáru. Na našich hráčích byla patrná snaha o vyrovnání ještě do poločasu, ale to se nám nepodařilo.

Ve druhé půli naše převaha ještě narostla, ale domácím výborně chytal brankář. Když došlo v 70. minutě k jeho nešťastnému zranění a do branky musel hráč připravený do pole, byli jsme přesvědčeni, že gól domácím určitě dáme. To se nám skutečně podařilo a v 80. minutě se hlavou prosadil Lukáš Jeníček. Nechtěli jsme se však smířit pouze s remízou a dále jsme domácí tlačili. Nakonec jsme si ale neodvezli ani bod. Domácím se v poslední minutě podařilo využít našeho nedorozumění obránců na půlce, když se balón od zad našeho obránce odrazil přímo do běhu domácího útočníka. Ten z hranice vápna obstřelil našeho brankáře a my prohrávali 2:1! Stále jsme však věřili, že s výsledkem ještě něco uděláme, protože vlivem přerušení hry na více než pět minut při zranění domácího gólmana jsme očekáváli nastavení času. Rozhodčí ale asi někam pospíchal a tak nastavil jen něco málo přes jednu minutu! I přes porážku chci své hráče pochválit, že na takovém terénu a poprvé v takové sestavě měli snahu hrát kombinačně a byla na nich patrná vůle po vítězství.

Sestava: Chytil, Sloup, Kotouč Milan, Přadka, Svoboda, Kaucký, Martínek, Rott (K), Houška (55´ Klas), Jeníček, Kaňok (31´ Prager)

Minihvězdičky: Kaucký, Kotouč M., Martínek