Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

23. 5. FK Rudná - Mníšek pod Brdy B 9:0 (2:0)

V sobotu 23. 5. 2015 jsme na našem hřišti přivítali rezervu Mníšku. Čekali jsme s čím Mníšek dorazí, protože jejich Ačko v I.B třídě už o nic nehraje a naopak B mužstvo bojuje v naší soutěži o záchranu. Ukázalo se, že Mníšek se soustředí spíše na svůj první tým a případně své domácí zápasy, protože do Rudné přijel jen s deseti hráči! I přes naše problémy se sestavou jsme si tedy nic jiného než vítězství nepřipouštěli. Od první minuty jsme byli jasně aktivnější, ale dlouho se nám nedařilo přetavit naši snahu ve vedoucí gól. Šancí bylo hodně, ale ujal se až samostatný nájezd M. Kotouče z 26. minuty, kdy obešel brankáře hostí a dopravil míč do prázdné brány, 1:0! Dále jsme bušili do obrany Mníšku a dočkali se i druhého gólu. Ten dal kolem 35. minuty M. Kaucký, 2:0! I Mníšek mohl v první půli dát gól. Naši chybnou rozehrávkou jsme mu nabídli šanci snížit, ale Honza Soukup samostatný nájezd s ledovým klidem zlikvidoval a my šli do kabin s dvougólovým vedením.

Ve druhé půli jsme ještě zvýšili obrátky a pohyb. Brzy jsme přidali další dva góly. Prosadili se opět M. Kotouč a L. Jeníček, 3:0, 4:0! Pak jsme hráče prostřídali, ale na hru to nemělo žádný vliv. Naopak se to projevilo na výsledku. Vycházela nám hlavně kombinace po krajích, když do vápna létaly kvalitní přízemní centry od M. Kauckého i M. Berecze. Postupně jsme již trochu odevzdaný a unavený Mníšek dorazili dalšími pěti góly! Výborně si počínal M. Kaucký, který tentokrát s přehledem proměnil snad všechny své šance a dal ten den tři góly. To M. Kotouč byl ještě o gól dál, ale jeho šance volaly i po dalších brankách. Poslední gól dal střelou ze střední vzdálenosti M. Martínek, který chvíli předtím také zazdil loženku. Celkové skóre tedy bylo 9:0!!! Zápas musím hodnotit velmi kladně, i když soupeř byl jen v deseti. Nám totiž chybělo dost hráčů a ne ledajakých! Musím také poděkovat za ochotu přijít nám pomoci našim třem dorostencům. Mělo by to být normální a samozřejmé, ale ne po dopoledním zápase a v jejich věku 15 let!!!

Sestava: Soukup, Prager, Jellúš, Kotouč D., Sloup, Kaucký, Martínek (K), Toms (59. Jireček), Berecz, Kotouč M., Jeníček (66. Maršálek)

Hvězdičky: Toms, Kotouč M., Kaucký