Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

24. 5. FK Rudná - Kosoř 4:2

V tomto utkání jsme si chtěli zase po delší době připomenout jak chutná vítězství a oplatit tak Kosoři podzimní porážku (2:0). V sestavě došlo opět k velkým změnám, ale konečně jsme měli hráče i na střídání!

V první půli jsme byli určitě aktivnější a také jsme za to byli gólově odměněni. Nejprve se trefil z blízka Milan Kotouč, kterému vracel míč od lajny na malé vápno Marek Kaucký, 1:0! Tato situace se nezdála hostům, kteří tvrdili, že míč byl již v zámezí, ale jejich asistent rozhodčího aut neodmával. Druhý gól přidal po naběhnutí za obranu a přelobování brankáře Marek Kaucký, 2:0! Kosoř hrozila jen střelbou ze střední vzdálenosti anebo po standardních situacích a tomu se při výškové převaze jejích hráčů nedalo divit. Gól již v prvním poločasu ale nepadl (2:0).

V úvodu druhé půle jsme začali kazit i lehké nahrávky a dostali soupeře sami do hry. Přesto jsme další gól vstřelili my, když se z rohu velkého vápna krásně trefil Lubomír Karda, který nastoupil po vážném zranění kolena k svému prvnímu zápasu, 3:0! Od této chvíle, cca 55. minuty, jsme si vytvořili mnoho příležitostí k navýšení náskoku. Ale Kosoř držel výbornými zákroky její brankář. Nám se nevyužití těchto šancí málem vymstilo. Kosoř totiž dokázala potrestat naši laxnost v obraně a dva slepené góly, které vstřelila v rozmezí 70. a 73. minuty naznačovaly, že to bude ještě těžký zbytek zápasu. Naštěstí jsme brzy odskočili opět na dvě branky, když se podruhé v zápase prosadil Milan Kotouč, 4:2! Posledních deset minut už jsme v pohodě kontrolovali hru a dovedli zápas k vytouženému zisku tří bodů!

Sestava: Volf, Havel, Kotouč D., Karda, Novotný, Sloup, Berecz(75. Šantora), Kučera (82. Vraštil), Kratochvíl, Kaucký, Kotouč M.

Hvězdičky: Kotouč D. Sloup, Karda, Kaucký