Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

3. 9. FK Rudná - TJ Sokol Velké Přílepy 3:2

Včera jsme v dohrávce prvního kola přivítali soupeře z Velkých Přílep. V posledním vzájemném zápase jsme s tímto týmem doma prohráli a tak bylo co napravovat.

Konečně jsme se zase jednou sešli v dobrém počtu a i přes první zranění některých hráčů jsme měli silnou střídačku. Sestava byla vlivem těchto zranění a také možností nasadit některé hráče hodně změněna oproti té z Kosoře.

Sobotní porážka na nás nejspíše zapůsobila a my přenechali od úvodu zápasu aktivitu hráčům Vel. Přílep. Soupeř si tak vytvořil i vyložené šance, ale naštěstí je nedokázal proměnit. Nám se vůbec nedařilo kombinovat, ale k nakopávaným míčům jsme se přesto nedokázali přinutit. Až po 20 minutách jsme pochopili, že v jednoduchosti je síla a konečně jsme se usadili blíže vápnu soupeře. Ve 30. minutě se povedlo M. Kauckému přehodit obránce, za míčem se rozběhl O. Bubela a přeloboval vyběhnuvšího brankáře, který ovšem v tomto výběhu malinko zaspal, 1:0! Trochu jsme se konečně uklidnili. Běžela 35. minuta a my se znovu prosadili gólově. Marek Kaucký se dostal za obranu a odcentroval zpět na úplně volného Ondřeje Bubelu a ten dal svůj druhý gól v rudenském dresu, 2:0! Tady bych ještě pochválil asistenta rozhodčího, který přes nadávky svých kamarádů správně neodmával ofsajd! Půle tímto výsledkem skončila.

Druhý poločas jsme chtěli být ještě více aktivní a nečekat jen na konec zápasu, což by se nám nemuselo vyplatit. Sáhl jsem i k nějakým změnám abychom měli na hřišti více čerstvých hráčů a využili i nové možnosti pěti střídání. Bohužel jsme si vývoj utkání nepohlídali a zbytečně si výhru začali komplikovat. Nejprve jsme dostali gól v 60. minutě na 2:1! Na tuto situaci jsme ještě vcelku brzy zareagovali, když se v 70. minutě po krásném náběhu středem prosadil M. Berecz, 3:1! Od této chvíle jsme měli další vyložené šance, ale ani jednu jsme nedokázali dobře vyřešit. Nejprve střílel J. Sloup po podobné akci těsně vedle. A pak volil místo přihrávky na volné spoluhráče střelu z úhlu J. Prager. Když ne my, tak udeřili hráči Přílep. V 82. minutě neudržel přízemní centr náš brankář J. Soukup a útočník Přílep dorazil míč skluzem do naší branky. Čekaly nás tedy ještě krušné chvíle, navíc se hrálo tři minuty nastavení. Soupeř kopal najednou jednu standardku za druhou, ale naštěstí jsme už cenné vítězství ubránili!

Sestava: Soukup, Klas, Zmeškal (K), Sloup, Svoboda (76´Rott), Kaucký, Berecz, Kratochvíl (46´Kučera), Houška (88´Volf), Kotouč M.,Bubela (62´Prager)

Hvězdičky: Kaucký, Bubela, Houška