Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

31. 5. SK Třebotov - FK Rudná 1:4

V sobotu jsme odehráli další zápas na hřišti soupeře. K utkání v Třebotově jsem měl zase jednou dostatečný počet hráčů a tak jsme se na utkání všichni těšili.

Naši koncentraci malinko narušil fakt, že domácí tým se scházel až 15 minut před zápasem, ale nabuzeni jsme byli.

Opět jsme hráli na tři útočníky a od počátku zápasu jsme měli převahu. Náznaky šancí jsme však využít nedokázali a tak přišla studená sprcha. Běžela asi 20. minuta, když domácí hráč střelou z hranice 18 metrů trefil míč pod břevno a domácí šli do vedení 1:0! Zbytek poločasu jsme se snažili probít houževnatou obranou domácích, ale ti se i pomocí nerovného terénu úspěšně bránili. Nakonec se nám přeci jen podařilo ještě v první půli alespoň vyrovnat. Běžela poslední minuta, když jsme kopali roh a důrazem v malém vápně se prosadil Patrik Zmeškal, 1:1!

Do druhé půle jsme nastoupili s cílem zlomit odpor hráčů Třebotova větším pohybem. To se nám také díky nižšímu věkovému průměru podařilo. V 59. minutě vystřídal Jan Prager pokopaného Milana Kotouče a hned za minutu strhl vedení na naší stranu, když prostřelil brankáře Třebotova z 20 metrů, 1:2! Za další dvě minuty dostal v dobrém náběhu přihrávku od Míry Kratochvíla opět Jan Prager a dal svůj druhý gól, 1:3!

Třebotov již rezignoval a my měli dosti šancí na navýšení náskoku. Náš čtvrtý gól vstřelil asi v 70. minutě Marek Kaucký, 1:4! Další branky už jsme my ani hráči Třebotova nevstřelili. Radost mi udělal zlepšený přístup všech zúčastněných i výsledek. Znovu se potvrdilo, jak rozdílná je naše hra, když může nastoupit Míra Rott, Patrik Zmeškal, Marek Kaucký a navíc se k nim teď ještě přidal Lubomír Karda!!!

Sestava: Volf, Novotný, Zmeškal, Kotouč D., Havel, Karda (72´ Šantora), Rott, Sloup, Kaucký, Kotouč M. (59´ Prager), Kratochvíl (82´ Vraštil)

Hvězdičky: Zmeškal, Sloup, Rott