Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

Choteč – Rudná 3-3 (2-1)

Nedáš, dostaneš

Sestava: Sloup, Martínek M., Kotouč D., Rajtmajer, Svoboda, Vraštil, Šenfeld, Maleček, Jindra, Kratochvíl, Kozák

Bohužel jsme v tomto utkání propadli a jednoznačně darovali soupeři bod. Přes neuvěřitelný počet jasných brankových situací jsme nedokázali v utkání vést a tak hru uklidnit a hrát fotbal, který umíme a nám vyhovuje.

První půle - míč přes obranu náběh útočníka (mluvili jsme o něm před utkáním v kabině) 1-0. Náběh útočníka (stejného) míč za obranu 2-0. Brankové situace na druhé straně neuvěřitelných (8) a devátá proměněna 2-1. Konec prvního poločasu.

Nástup do druhého poločasu - třetí proměněná 2-2. A okamžik, kdy si „zasvěcení" řeknou: konečně to začalo padat, při takové herní převaze tady není možné ztratit body. A neuvěřitelné se stává skutečností, míč za obranu pro naběhnutého nám už dobře známého útočníka 3-2! Při dalších možnostech (přestal jsem je počítat) už opravdu urážíme fotbalového boha a nedokážeme ani v jasných příležitostech ten dnes pro nás zakletý míč dostat za brankovou čáru. Daří se a 10 min. před koncem 3-3. A začíná stejná píseň -nedáme a nedáme. Konec.

A já s tepovou frekvencí 200/min přemýšlím, jak je to možné a druhé já mi říká - no a to buď rád, že nepřišel míč za obranu a... útočník s číslem 11.

Trenér: Havlík Richard