Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

FK Rudná - TJ Jíloviště B 3:1 (2:1)

V sobotu 31. 10. 2015 jsme hráli další domácí zápas s béčkem Jíloviště. Protože se utkání hrálo v sobotu, nastoupilo Jíloviště bez posil z A mužstva. Nám chyběl v útoku Milan Kotouč, ale zase byl proti zápasu v Třebotově k dispozici Lukáš Vlček a početná lavička náhradníků! Úvod utkání byl vyrovnaný, ale nám se už v 11. minutě podařilo jít do vedení. Po naražení u rohu vápna se křižnou střelou prosadil Michal Martínek, 1:0! Nám v první půli hodně zatápěl svým pohybem a fotbalovostí hráč Jan Hmelár, který patří věkem ještě do dorostu. V 17. minutě bylo po hlavičce právě tohoto hráče bohužel vyrovnáno 1:1! Naštěstí nás tento gól moc nerozhodil a ve 20. minutě jsme strhli vedení opět na svoji stranu. Lukáš Vlček si naběhl na dlouhý míč, který stačil před vybíhajícím brankářem píchnout do branky, 2:1! Od této chvíle bych řekl, že jsme byli lepším týmem, ale další pojistka nepřicházela. Ani Jíloviště se do nějaké šance, kterou by proměnilo nedostalo a první půle skončila naším těsným vedením.
Do druhé půle muselo Jíloviště vystřídat svého stopera a nám se začala více otevírat vrátka k hostujícímu brankáři. Věděli jsme, že by to chtělo přidat brzy ještě nějaký gól, protože budu muset vystřídat oba střední záložníky. To se nám podařilo v 57. minutě, když se po krásném centru od Honzy Sloupa prosadil hlavou opět Lukáš Vlček, 3:1! V 60. minutě tak u nás došlo k dvojitému střídání a musím dodat, že na naší hře se to moc neprojevilo. Naopak střídající Honza Prager mohl dát po krásné přihrávce od Lukáše Vlčka další gól, ale sám před brankářem v koncovce selhal. Sáhl jsem postupně k dalším dvěma střídáním a na všech hráčích, kteří hráli druhý poločas bylo vidět, že chtějí výsledek ještě upravit ke spokojenosti přihlížejících diváků. Žádný gól, ale nepadl už ani na jedné straně a zápas skončil naším vítězstvím 3:1! Po 11. kole je na tabulku tedy před sezónou neočekávaný, ale o to hezčí pohled.

Sestava: Soukup, Martínek (K, 82.Havel), Jellúš, Zmeškal (ZK), Zachař, Kaucký, Bialek (59. Kotouč D.), Sloup, Kratochvíl, Rott (60. Prager), Vlček (77. Šedivec)

Hvězdičky: Martínek, Vlček, Zmeškal