Kategorie: Archiv, Archiv A MUŽSTVA

FK Rudná - SK Lány 1:5 (1:2)

Středočeský kraj: I.B třída skupina A

Ve druhém kole (21. 8. 2021) jsme jeli do Lán, které se dva roky pohybovaly stejně jako náš tým na chvostu tabulky. K zápasu jsme jeli ve slušné sestavě, s velkým očekáváním. Bohužel se ukázalo, že domácí před sezónou vhodně posílili a fyzicky i fotbalově nás přejeli! Domácí šli do vedení ve 20. minutě. Nám se podařilo brzy vyrovnat po PK, který zahrával opět Martin Samko (1:1), ale to bylo z naší strany vše!

Běhavý soupeř si vzal rychle vedení zpět a postupně navyšoval skóre až na konečných 5:1!! Můžeme být rádi, že některé své šance domácí hráči zahazovali a čtyřikrát nám pomohla branková konstrukce, jinak byl příděl ještě větší!!! V dalších zápasech bude potřeba přidat.

Teď nás čeká třízápasová domácí série, ale půjde o zápasy s těžšími soupeři, tak uvidíme, co z domácího prostředí dokážeme vytěžit.

Zapsal: Petr Vraštil