Kategorie: Archiv, Archiv A MUŽSTVA

FK RUDNÁ – SOKOL HOSTOUŇ B 1:4 (0:0)

V sobotu 21.09.2019 k nám zavítal vedoucí celek soutěže, kterým byla rezerva Hostouně. Tento tým je složený z hráčů, kteří nedávno působili v prvním mužstvu, plus mladých hráčů. Právem tedy okupují špičku tabulky. Od úvodu byli hosté aktivnější a míč měli častěji. Dokázali si v první půli vytvořit i dvě velké šance, ale v první Slanina na míč nedosáhl a ve druhé hostující hráč přestřelil branku. I my měli během prvního poločasu dvě slibné příležitosti, ale střely Rulfa a Olivy si cestu do sítě nenašly. Poločas skončil pro nás dobře. S vypětím všech sil jsme drželi 0:0.

Druhá půle začala však špatně. Hned ve 49. minutě dostal míč Fábry, zasekl ho před posledním obráncem a tvrdou ranou ho poslal pod „klacek“, 0:1! Za tři minuty podnikl výpad po pravém křídle Karel Rulf a střelou z úhlu dokázal srovnat, 1:1! Hosté byli sice chvilku zaskočeni, ale brzy se vrátili ke své hře a opět nás zatlačili. Hostující hráči se předháněli, kdo zahodí větší tutovku. Dvakrát dokázali opět překopnout odkrytou branku! Bohužel se kolem šedesáté minuty začal ještě více projevovat rozdíl v trénovanosti obou mužstev. V 67. minutě se hosté konečně dočkali a šli znovu do vedení. Bureš vystřelil z nějakých 18 metrů a jeho střelu tečoval do proti-pohybu brankáře náš obránce, 1:2! Na tento gól jsme již odpověď nenašli, protože jsme se k ohrožení branky Hostouně už ani nedostali. Naopak hostující Hofman mířil v 78. a 80. minutě přesně a zejména jeho druhý gól byl pohledný, 1:3 a 1:4! Poslední desetiminutovku jsme přečkali bez obdržené branky a tímto výsledkem zápas i skončil.

Porážka to byla zasloužená, byli jsme horší a výsledek je ještě milosrdný. Více než prohra nás mrzí zranění Vaška Mráčka z poslední minuty utkání :-(

Sestava: Hauptlorenz, Krajči, Rott (K), Masopust, Harig, Prager, Mráček, Slowik, Vanta (72. Mezsar), Rulf, Oliva.

Napsal: Petr Vraštil