Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

SC Radotín B – FK Rudná 5:3 (1:2)

V neděli 18. 2. 2018 jsme vyrazili k dalšímu přáteláku, tentokrát na umělku Radotína, kde jsme se utkali s také již tradičním soupeřem, místním béčkem. Bohužel se toho během posledních 14 dnů událo v našem kádru tolik negativního, že jsme k zápasu měli jen devět hráčů našeho FK. Dva další hráče jsme chtěli vyzkoušet, ale ti se s příjezdem opozdili, a tak nám na úvod dva hráče musel domácí trenér vypůjčit. Začátek zápasu nám vyšel. Kluci co za nás „hostovali“ zapadli celkem dobře a my hráli více než vyrovnanou partii. První náznaky šancí jsme nedokázali využít, ale asi v 15 minutě už jsme do vedení šli, když se prosadil M. Kaucký, 0:1! Po této brance se začalo hrát nahoru dolů a nás několikrát musel podržet M. Miller, který tentokrát zaskakoval v brance. Druhý gól jsme však přidali my, no vlastně hráč, který nám byl zapůjčen, dokázal projít přes půl hřiště a chladnokrevně zakončit, 0:2! To běžela asi 20. minuta. Krátce po tomto gólu došlo ke změně sestavy, když konečně dorazili dva kluci, na které jsme čekali. Druhá půle už nebyla z naší strany tak dobrá, protože se navíc zranil S. Jellúš a my už neměli, na hřišti alternativu do obrany. Hráli jsme tedy prakticky jen na tři obránce a náš brankář měl co dělat, aby soupeř nesnížil. Po jedné domácí akci, už čisté konto neudržel a poločas skončil našim vedením 2:1.
Druhá půle byla jednoznačně v režii domácích, kteří navíc několikanásobným střídáním svůj tým posílili. Do šancí už jsme se dostávali sporadicky, ale hned tu první ve druhé půli jsme ještě dokázali využít. Na 3:1 v náš prospěch navyšoval „náš“ útočník. Stejný hráč nás mohl poslat i do většího vedení, ale ve své další šanci selhal. Od 65. minuty už jsme se prakticky pouze bránili a doufali, že se případně dostaneme do nějakého brejku. Domácí tým do 80. minuty dokázal vyrovnat skóre na 3:3 a hnal se za vítězstvím. My měli už jen jednu příležitost ke vstřelení branky, když utekl M. Kaucký, ale z úhlu nedokázal prostřelit domácího brankáře a ten chytil i dorážku M. Berecze! O dobrý výsledek jsme se (jak už to v zápasech s tímto týmem bývá) připravili v samém závěru. Mnoha hráčům už chyběl pohyb a nedokázali jsme zachytávat náběhy domácích. Asi pět minut před koncem vystihl domácí hráč chybnou rozehrávku a prostřelil křižnou střelou našeho brankáře 4:3! Tečku zápasu dal domácí útočník, který postupoval na našeho brankáře zcela sám a dokázal ho v 90. minutě přelobovat, 5:3!
Jsem rád, že jsme i tak zápas odehráli, protože pro některé hráče to byl dobrý trénink. Ale nutno podotknout, že s počtem registrací, které máme a množstvím oslovených hráčů se nesejít, je i za dané situace velká ostuda!!! Musím moc poděkovat domácímu trenérovi za přístup a jeho hráčům za ochotu nám pomoci! Teď nezbývá než doufat, že se někteří marodi dají přes týden dohromady a na zápas s Chotčí se sejdeme v lepší sestavě.

Naši hráči v sestavě: Miller, Krejčí, Zmeškal, Jellúš, Sloup, Kaucký, Berecz, Hartig, Eminger

Napsal: Petr Vraštil