Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

SK Nučice - FK Rudná 3:3 (2:2)

5. 8. 2018 jsme odehráli přátelák se sousedními Nučicemi. V zápase jsme vedli jen jednou a to 1:0, pak už jsme vždy jen dotahovali. Hrálo se vyrovnané utkání, kde domácí tým hrál jednoduchý fotbal s nákopy na své rychlé útočníky a my se snažili o kombinaci, která nám až tak nevycházela. Určitě jsme byli na míči více, ale chyby v obraně umožnily soupeři vstřelit tři góly a to ještě domácí borci asi tři tutovky zazdili! My nějaké šance také měli, hlavně za stavu 1:0, ale více gólů jsme vstřelit nedokázali. Vlastně ještě jeden ano, ale ten nebyl pro pomyslný faul na domácího brankáře (došlo ke kontaktu s vlastním obráncem) uznán. I přes remízu, za kterou můžeme být po průběhu dokonce i rádi, dokážu najít na tomto zápase dost pozitivního. Do utkání zasáhlo pět našich hráčů v dorosteneckém věku, dva dokonce patnáctiletí, kluci se nebáli hrát a jsou příslibem do dalších let. Dalším plusem je, že se střelecky dařilo nově příchozím hráčům. Do dalších zápasů budeme muset zapracovat na fyzičce, protože momentálně nejsme schopni nikoho presovat ve větším počtu a na krajskou soutěž jsou výkony zatím nedostačující. Určitě se projevuje časté točení postů a také to, že přišlo mnoho nových hráčů a ti se teprve poznávají.

Napsal: Petr Vraštil