Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

SK Roztoky - FK Rudná 11:2 (4:1)

Letošní sezónu jsme ukončili posledním zápasem na hřišti druhého celku SK Roztoky. K zápasu jsme se dostavili jen ze slušnosti a také abychom nemuseli platit pokutu za neodehrané utkání. Podařilo se mi sehnat jen deset hráčů a to ještě dosti rozdílné úrovně. Do utkání jsme tedy vstupovali s cílem držet co nejdéle přijatelné skóre a pokusit se třeba i dát nějaký gól. Dílčí úspěch se nám povedl hned z kraje utkání, když ve čtvrté minutě utekl z půlky M. Kaucký a přeloboval domácího brankáře, 0:1! Domácí hráči byli chvilku sice zaskočeni, ale moc dobře si uvědomovali, že jde o začátek zápasu, a že náš oslabený tým nemůže jejich nápor vydržet. To se bohužel potvrdilo již do poločasu, ale domácím jsme to individuálními chybami hodně usnadnili. Poprvé v sezóně si vybrala slabší chvilky naše jednička v brance. Ve dvacáté minutě se domácí radovali z vyrovnání na 1:1 a my začali kupit chyby. Do půle jsme inkasovali ještě třikrát a výsledek byl rázem 4:1!
Aby toho nebylo málo musel jsem se ve druhém poločasu ujmout funkce asistenta rozhodčího, což se určitě také nepatrně na výsledku promítlo. Je opravdu těžké koučovat a ještě mávat. Brzy po půli jsme dostali gól na 5:1 a zlomili se i morálně. Domácí hráči některé své další šance spálili, něco J. Soukup přeci jen vychytal, ale i tak jsme zhruba v 65. minutě prohrávali vysoko 9:1! Teprve pak jsme se znovu prosadili my. J. Prager se probil přes půl hřiště a odcentroval na výborně naběhnutého M. Kauckého, který z blízka podruhé v zápase skóroval, 9:2! Marek Kaucký vůbec odehrál celý zápas na hranici maxima a je jen škoda, že neměl ten den větší podporu. Domácím jsme tímto naším "zájezdem" udělali krásnou rozlučku se sezónou a zřejmě i s III. třídou, protože to vypadá, že postoupí z druhého místa! Konečný stav zápasu 11:2!!!
Výsledek je asi odpovídající přístupu obou mužstev k zápasu, ale nutno podotknout, že 8 gólů jde jednoznačně na náš vrub, což mě hodně mrzelo.

Sestava: Soukup, Prager, Veselý Radim, Kotouč David, Svoboda, Kaucký, Jireček, Martínek (K), Klas, Maršálek

Hvězdička: Kaucký