Kategorie: Archiv, Archiv A MUŽSTVA

SK Velké Přítočno – FK Rudná 2:0 (2:0)

V dalším kole (12. 10. 2019) jsme zajížděli do Velkého Přítočna. Po sérii zápasů se špičkou tabulky, nás čekal boj s týmem, který byl těsně pod námi. Vzhledem k tomu, že jde o nováčka soutěže, jeho předešlým výkonům a k tomu, že jsem ho v průběhu sezóny sledoval na vlastní oči, očekávali jsme dobrý výsledek. Již v týdnu bylo však patrné, že sestavu budu lepit těžko a musel jsem oslovit kluky, kteří nastoupili letos vůbec poprvé, nebo hrají v B mužstvu. Nic z toho však neumlouvá dění v následujících devadesáti minutách! Domácí se prezentují převážně bojovným duchem a kompaktním týmem. Hned v 10. minutě jsme, přes mé varování nechali více prostoru domácímu Šilerovi a ten obstřelil vše, co mu stálo v cestě, 1:0! Při této akci se navíc zranil Sláva Jellúš a já musel poprvé střídat a zůstal jsem na lavičce zcela osamocen!!! Hra nám hodně skřípala, mezihra téměř žádná, málo pohybu a bohužel se zase projevilo, že se hráči neznají. Ohrozit jsme se pokoušeli domácího brankáře střelami pouze ze střední vzdálenosti, ale pokusy to byly velice slabé a nepřesné. Bohužel jsme prohrávali mnoho osobních soubojů. Ve 32. minutě jsme po podobné akci, která předcházela úvodní brance, inkasovali podruhé, 2:0! Tímto výsledkem i první půle skončila.

O přestávce se hlásilo několik našich hráčů o střídání :-( a mě poléval studený pot. Druhý poločas byl podobný jako první. Domácí bojovali a více běhali. Po ojedinělé akci jsme mohli vstřelit kontaktní gól. Lukáš Jeníček dal ostrý míč před branku, ale Jakub Oliva z bezprostřední blízkosti bohužel přestřelil. S postupem času jsme hru ještě více otevřeli a domácí se dostávali také do „loženek“. Tu největší zazdil Šiler, který netrefil ani do prázdné. Posledních patnáct minut se hrálo nahoru-dolů. My se snažili alespoň snížit, ale sil bylo hodně málo a kvalita chyběla. Domácí závěr zápasu zvládli a my si připsali porážku, která bude mrzet hodně!

I v sestavě v jaké jsme nastoupili, jde o obrovskou ostudu. Takhle se o důležité body prostě nehraje.

Sestava: Hauptlorenz, Jellúš (12. Blahout), Masopust, Palivec, Zachař, Vanta, Lípa, Krejčí, Oliva, Krajči (K), Jeníček (69. Vraštil)

napsal: Petr Vraštil