Kategorie: Archiv, Archiv A MUŽSTVA

Sokol Řepy- FK Rudná 2:3 (2:2)

Místo tréninku jsme se (30. 7. 2020) utkali s mužstvem Sokola Řepy. Domácí nachystali neskutečný pažit a na našich hráčích bylo zpočátku vidět, že bojují o místa v sestavě a chtějí si zápas užít.

Troufám si říci, že jsme byli jasně lepším týmem, ale ve druhém poločase jsme měli v rozmezí 55´-70´ minuty hodně hluchou pasáž a míč měli více domácí. Mrzí mě mnoho nevyužitých přečíslení a zahozených šancí. Na oba góly jsme soupeři v podstatě nahráli, což také není dobrá vizitka. Naopak potěšilo mě, že jsme se sešli v dobrém počtu, slušné výkony mladých hráčů a první rudenské góly Ondry Smolka.

Pozitivně je vidět, kdo od začátku přípravy trénuje. Věřím, že jak skončí dovolené, účast na trénincích a tudíž jejich kvalita, se ještě zvýší.
Naše branky: 2x Smolek, Rulf

zapsal: Petr Vraštil