Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

TJ Sokol Velké Přílepy - FK Rudná 0:3 (0:1)

V sobotu 12.9.2015 jsme dorazili do Velkých Přílep abychom zde sehráli utkání 4.kola. Po zkaženém zápase z minulého týdne jsme si chtěli fotbal opět užít. V tom nám bránil domácí houževnatý tým a také nekvalitní terén. Od první minuty jsme vyvíjeli na domácí hráče malý tlak a nechali je tvořit hru. To se nám málem vymstilo již v páté minutě, kdy nám unikl domácí útočník. Naštěstí nedokázal zakončit rychleji a přesně. Postupně jsme se dostávali do tempa a v 18. minutě šli i do vedení. Míra Kratochvíl prodloužil míč na Marka Kauckého a ten prostřelil domácího brankáře, 0:1! I nadále se bojovalo převážně o střed hřiště a domácí hrozili brejky po své pravé straně a také ze standardek. Z naší strany stojí z prvního poločasu ještě za zmínku povedená střela Míry Rotta, která však mířila pouze do břevna. Za první půli jsme si těsné vedení asi zasloužili.
Ve druhé půli jsme byli v úvodu opět trochu aktivnější a konečně jsme dokázali více podržet míč. Odměnou nám byl gól z 56. minuty, který zaznamenal Míra Rott, když pěkně obstřelil brankáře, 0:2! Po této brance jsme však čím dál častěji faulovali a dávali domácím šance k centrům do našeho vápna. Od inkasovaného gólu nás uchránil svými zákroky výborně chytající Honza Soukup. Posledních deset minut už bylo opět jasně v naší režii, když se projevila naše střídání. V 81. minutě se po hezké kombinaci u rohového praporku a následném centru Honzy Sloupa trefil hlavou (poprvé v rudenském dresu) Lukáš Vlček, 0:3! Zápas tímto výsledkem i skončil a my si připsali další tři body do tabulky.

Sestava: Soukup, Martínek, Jellúš, Zmeškal, Zachař, Kaucký (89. Kotouč D.), Bialek, Rott (K), Berecz (46. Vlček), Prager (67. Sloup), Kratochvíl (84. Havel Jos.)

Hvězdičky: Soukup, Kaucký, Kratochvíl