Kategorie: Archiv A MUŽSTVA

Zličín B - Rudná 4:4 (2:1)

Tak jsme zahájili zimní přípravu na jarní část sezóny. K prvnímu přáteláku jsme byli pozváni mužstvem Zličína B, které hraje pražskou I.B třídu. Zápas se hrál v neděli 10.1.2016 za umělého osvětlení. Naše sestava byla vcelku slušná a jediné co mě mrzelo byl nízký počet hráčů. Na lavičce jsem jako jediný náhradník musel zůstat já sám. Do zápasu jsme vstoupili až překvapivě aktivně a již v 7. minutě jsme se radovali, když vstřelil gól na 1:0 Milan Bialek. Zličín odpověděl velmi brzy. Běžela asi 12. minuta a jejich útočník prošel středem hřiště a zamířil přesně, 1:1. V 16. minutě došlo k prvnímu smutnému okamžiku pro náš tým. Bez cizího zavinění se zranil náš útočník (poraněný kotník) a já musel do hry. Od této chvíle bylo utkání vyrovnané a nám se nedařilo přesně kombinovat. Zličín zvýšil aktivitu a agresivitu o čemž jsem se bohužel přesvědčil na vlastní kůži, když jsem byl po krátkém pobytu na hřišti a hodně zbytečném faulu zezadu nucen zase hřiště opustit! Hráli jsme tedy asi deset minut o deseti hráčích a netrpělivě čekali příjezdu T. Sloupa, který si jel pro věci, aby nám místo fandění pomohl na place. V poslední minutě první půle zahrával Zličín roh a my po hlavičce neobsazeného hráče prohrávali 2:1! Druhý poločas byl gólově zajímavější a bylo vidět, že jde o přátelák, i když se chvilkami na hřišti dost jiskřilo. Nejprve se střelou z hranice vápna prosadil právě Tomáš Sloup a srovnal na 2:2. Pak si vzal Zličín vedení zpět 3:2. Na 3:3 srovnával Patrik Zmeškal. Kolem 65. minuty nám začaly docházet síly a jen díky nepřesnostem domácích hráčů byl stav vyrovnaný. Přesto se ještě jeden protiútok domácích ujal a my zase prohrávali 4:3! V 70. minutě bylo opět srovnáno. Na 4:4 upravil výsledek Milan Berecz. Bohužel se při své gólové střele lehce zranil, a protože se cítil dost vyčerpaný, tak hřiště raději opustil. Posledních dvacet minut jsme tak v rámci tréninku odehráli jen v deseti. I tak jsem měli dosti šancí strhnout vedení na naši stranu, ale už se tak nestalo. Dosti smolné utkání, tak skončilo asi spravedlivou remízou 4:4.