Kategorie: Archiv DOROST

1. 11. FK Rudná - Hradištko/Štěchovice 2:3

K poslednímu utkání podzimu jsme nastoupili proti sdružení Hradištko/Štěchovice a chtěli na závěr podzimu bodovat.

Skoro se již stalo tradicí, že sestava byla opět jiná než v minulém utkání. V rámci možností jsme se bojovně pustili do soupeře. Hra byla opět vyrovnaná, bez výrazných individualit na obou stranách. Potvrdil se trend podzimu, že jsme nejméně skórujícím mužstvem - to musíme zlepšit. Poločas po dvou proměněných standardkách skončil smírně 1:1.

Ve druhém poločase jsme hráli ve slušném tempu, do kolen nás srazila opět školácká hrubá chyba v obraně a po ní gól na 1:2. Rychlé zvýšení soupeře na 1:3 nás pak na dlouhé minuty utlumilo. A i když asi 7. minut před koncem D. Maršálek po ojedinělé pěkné akci důrazně zakončil a snížil na 2:3, na obrat to už nestačilo.

Takže podzim dopadl ani ne špatně, ani ne dobře, ale prostor a naděje na zlepšování se tu určitě jsou. Kluci, díky!