Kategorie: Archiv MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

1.Turnaj zimní přípravy pro "nehrající" soutěže - ZRUŠENO

Pro nezájem zrušeno !!!!! 1.turnaj v rámci zimní přestávky je tu . V neděli 15.11. je nutná součinnost rodičů nominovaných hráčů . Kdo se ujme vedení týmu ? Doporučuji alespoň 2 lidi. Nominace:Červenka Adam,Černík Michal,Bruno,Kindl Dominik,Musil Ondřej,Rota Lukáš,Svoboda Jiří,Szenko Matyáš,Tuček Michal,Vančura Kryštof Vaše nabídky a ne/účasti do středy 11.11.2015 17:00 do komentářů.

Podrobnosti včetně rozpisu zde : 5 týmů dvoukolově.pdf , propozice na turnaj.pdf

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, zápas 15.11. odpovědět
Dobrý den, omlouvám se, že jsme nedali vědět ohledně turnaje, ale koukla jsem na stránky až dnes. Bohužel by se Michal zápasu v neděli stejně nemohl účastnit.
S pozdravem Zuzana Tučková
, Turnaj-neúčast odpovědět
Dobrý den,
Tímto odhlašuji syna Adama Červenku z turnaje konaného dne 15.11.2015 z rodinných důvodů.
Děkuji a zdravím Jitka Červenková
, - odpovědět
Kryštof 15.11. bohužel nemůže.
, neděle 15.11. odpovědět
Dalibor může