Kategorie: Archiv MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

U8 - soupeři a změny pro sezonu 2015/2016

Předběžné rozdělení přihlášených družstev do skupin jednotlivých kategorií pro losování soutěžního ročníku 2015/2016 (okresní přebor mladších přípravek - skupina E)

• Fotbalový klub Dobříč / Tělovýchovná jednota Sokol
  • Sokol Choteč A
  • Sokol Choteč B
  • TJ Sokol Jinočany, o.s.
  • FK Rudná
  • Tělocvičná jednota Sokol Úhonice

Změny pro soutěžní ročník 2015/2016

• Od 1.7.2015 neplatí stávající registrační průkazy. Každý hráč musí mít v IS uloženu fotografii, jinak nebude moci nastoupit v soutěžním utkání.
  • Od 1.7.2015 se budou veškeré činnosti (registrace, přestupy, hostování, střídavé starty, starty za sdružené družstvo, soupisky, dohody o změně termínů utkání apod. provádět výhradně elektronicky v informačním systému.
  • Zápisy o utkání se budou pořizovat výhradně v informačním systému. V případě, že se z jakýchkoli důvodů nebude moci vyplnit zápis do IS on-line při utkání, bude pořízen z utkání „papírový“ zápis a povinností pořádajícího klubu bude vložit tento zápis do 24 hod. celý do IS a zároveň papírový zápis doručit na OFS do 48 hod. Toto ustanovení se týká všech kategorií vyjma turnajů mladších přípravek, kde je způsob pořizování zápisů zatím v jednání.