Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

3. mistrák jara s Jenčí

FK Rudná U10 : Jeneč 13 : 1

Vážení sportovní přátelé naší přípravky !

V sobotu 28.4. nám nejen přálo počasí, ale i kluci byli natěšení na odvetu podzimního zápasu, kdy nás Jeneč sesekala u nich.!!!

Chtěli jí oplatit porážku, i když valná většina kluků odjela s rodiči na prodloužený víkend a měli jsme jen jednoho kluka na střídačce,

protože Honza Rohla chytal evidentně s teplotou a konec zápasu nedohrál...čest tomu, že přišel a hrál !!

Jeneč , co se hráčů týče, byla ještě v horší situaci než my . Přijeli s hráči roč. 2007,8,9,10,11 a 12, takže výsledek 13:1 není vypovídající !

Nicméně naši kluci hráli opravdu dobře a vesměs si plnili úkoly, které jim vštěpuji na trénincích.

Akce střídala akci a jedna byla hezčí než druhá !

Individuální výkony jednotlivých hráčů byly na vysoké úrovni, každý si dovolil kličku, únik po křídle, přihrávku pod sebe do ohně, centr,

roh nakrátko, střelu atd.

Zkrátka veškeré dovednosti, jaké mají ve starší přípravce zvládnout - ne vždy dokonale, ale jde o to si troufnout !!! :-)

Samozřejmě si nepamatuji kdo dal kolik gólů, protože to není důležité, ale pro kluky byl dostatečnou odměnou potlesk bezmála 30 rodičů,

kteří tleskali i třeba výkonům soupeřů. Zejména brankář Jenče byl skvělý !!!

V takové náladě a v takovém duchu by měly zápasy přípravek probíhat.

Spolupráce rodičů, trenérů i dětí ku prospěchu krásné hry  -  zvané fotbal !!!

R.