Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

6.zápas - Neděle 11.10 + informace o pátku 16.10.

V neděli hrajeme doma s týmem Průhonic od 10:00. Sraz v 9:15. Ne/účast potvrďte do komentářů. POZOR příští pátek hrajeme už od 15:30 v Dolních Břežanech. Sraz v Břežanech v 15:00. Adresa : SK Olympie Dolní Břežany Ke Zvoli 311, Dolní Břežany,25241 Zřejmě bude potřeba domluvit se na odvozu. Domluvte se přes komentáře. Uveďte na sebe kontakt a počet volných míst ve voze. Kdo koho vezme atd. To vše nejpozději do středy 14.10.2015 15:00. Ať už na tréninku víme kdo jak pojede.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2   další »
Můžeme vzít 2 kluky.
, neděle i pátek odpovědět
Adam přijde v neděli a dorazíme i do Břežan
, Nedela, Piatok odpovědět
Samuel bude hrat aj v nedelu aj piatok. Brezany - budem mat jedno, mozno dve volne miesta v aute.
, Vojtík - neděle odpovědět
Vojtík přijde rád podpořit bráchův tým :)
, Neděle + Pátek odpovědět
Martin Honek
NEDĚLE: bohužel nedorazí 7
PÁTEK: dorazí moc rád 1
, Neděle odpovědět
Šimon dorazí.
, Brezany+neděle odpovědět
Neděli i pátek Michal stihne,půjdu z prace dřív, můžu vzít jednoho až dva kluky,jestli teda bude koho......
, vypomoc odpovědět
V nedeli Vasik dorazi a v pripade potreby by mohl vypomoci i v patek. Marketa
odpověděl(a)
Jestli budete Vasika potrebovat i v patek. Tak mozna bude potrebovat odvoz. Do Rudne jsem schopna ho dopravit. Marketa
, Břežany odpovědět
Máťa v páteķ bohužel nepojede. Takhle nesmyslný den a čas začátku zápasu nestíháme. Díky za pochopení. Honza V.
odpověděl(a)
Ahoj Honzo,bohužel to nechápu. Jedná se o jeden zápas a my jsme si to nevymysleli. To je takový problém vzít si volno z práce,nebo zapojit třeba příbuzenstvo. Píšu to k tvému příspěvku,ale směřuju to na všechny.Já také musím z práce dřív a nijak mě to netěší,ale už s tím těžko něco uděláme. Jestli k zápasu nenastoupíme v dostatečném počtu dostaneme pokutu a je zbytečné tam jezdit. To že jsou Břežany 1. v tabulce přece nic neznamená(jestli si někdo říká že to stejně nemá cenu atd 6).
odpověděl(a)
No já tedy za sebe musím říct, že já problém mám. Čerpáním dovolené jsem rád, že vykreji prázdniny. Spíš mi je divné, že v případě zápasu s Lety to jde přesunout a nyní nelze.... 10
nejsem anonym omlouvám se 10
Jo a na FAČR je začátek na 17:00 takže tomu nerozumím už vůbec. 6
odpověděl(a)
Tak to jsem za blbce a všechny jsem Vás mystifikoval. 6 Omlouvám se . Oficiální začátek je v Břežanech doopravdy v 17:00. tzn. sraz do 16:30 . Doufám,že pozdější start se projeví na docházce.
pro vysvětlení: čerpal jsem info ze stránek FK,kde máme vše nahrané s předstihem dle počátečního rozlosování.
, Břežany odpovědět
O.K. vezmu Honzíka Stránského.

Strana:  1 2   další »