Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Krajské finále st. přípravek Čáslav 21. 6. 2015

Odjezd na krajské finále do Čáslavi bude v  neděli 21. 6. 2015 v 6:30 od hřiště v Rudné. Podle mých loňských zkušeností bychom tam měli být v pohodě za hodinu a půl. S ohledem na aktuální situaci na D1 doporučuji se jí obloukem vyhnout a projet skrze Prahu. V neděli brzo ráno by to mělo být v pohodě. Trasa je pak Poděbrady - Kolín - Kutná Hora - Čáslav. Vzdálenost z Rudné do Čáslavi mezi 105 a 110 km.

Nyní stručně k turnaji samotnému:

• Jsou dvě základní skupiny. Rudná je ve skupině s domácí Čáslaví, Čelákovicemi a Nymburkem. Hrajeme s každým 2 x 13 minut na dvou hřištích systémem A-A B-B a A-B B-A (tedy stejně jako jsme hráli v Dolních Břežanech, jen kratší herní dobu).
  • Poté podle umístění ve skupině hrajeme už jenom jeden zápas se stejně se umístivším týmem z druhé skupiny. Pokud bychom skupinu vyhráli, hrajeme o 1. a 2. místo. Pokud budeme ve skupině druzí, hrajeme o 3. a 4. místo atd.
  • POZOR: To úplně nejdůležitější kritérium pro základní skupinu je počet vstřelených branek. Tj. můžeme s někým klidně i prohrát. Když nastřílíme nejvíce branek, jsme ve skupině první. Já osobně toto pravidlo přímo nesnáším a považuji za postavené na hlavu, ale tak to prostě je. Kdo s námi byl loni, toto pravidlo už zná.
  • V druhé skupině jsou Kolín, Mělník, Vlašim a Kutná Hora.
  • Harmonogram
    • 8:00 prezence
    • 9:00 Čelákovice - Rudná
    • 10:00 Nymburk - Rudná
    • 12:00 Rudná - Čáslav
    • ve 13:00 nebo 13:30 - zápas Rudné o konečné umístění podle toho jak se umístila v základní skupině
    • kolem 14. hodiny vyhlášení krajského finále
    • 15:30 rozlučka starší přípravky se sezónou 2014/2015 (místo je překvapení, dozvíte se v Čáslavi)
    • "někdy" - odjezd domů
  • Kdo chce vědět více, otevře si toto. Myslím vědět více o turnaji. Rozlučka je, jak jsem už řekl, překvapení.wink Tři poslední body harmonogramu mají oproti příloze posunuté časy o půlhodinu dopředu. Důvodem je, že propozice v soubojích o umístění počítají s deseti týmy, ale bude jich jen osm. Vím, že Beroun nikoho nevyslal. Celkem je v kraji dvanáct okresů. Takže na krajském finále chybí ještě další tři.

No a na závěr, kvůli té rozlučce od Vás ještě potřebuji vědět, kolik nás celkem pojede. Předběžně počítám s 18-ti hráči (jako byli v D. Břežanech). Ale potřebuji vědět i dospělé a i ten potěr co poletuje u většiny našich akcí (rozumějte mladší sourozence hráčů). Starší sourozenci jsou samozřejmě vítáni také. Do komentářů mi tedy prosím uvádějte nejpozději do středy 17. 6. 2015, kolik za Vaši rodinu pojede lidí. V prvním komentáři uvedu sebe jako vzor.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2   další »
, - odpovědět
no já už to vidim, my budeme bodově první ale na goly poslední, ja tohle pravidlo nenavidim
, - odpovědět
jeden pár kopaček, jeden pár chráničů a kotníkáčů, dva páry pásek na štulpny, jedna flaška a samozrejme ja 5 5 5
, Holý odpovědět
Po telefonické domluvě s Jirkou počítám na rozlučku 2 dospělí + 2 děti.
, ZMENA odpovědět
Zmena jede jen 1dospely a 3deti
, Vobořil odpovědět
Po telefonické domluvě s Pavlem počítám na rozlučku 1 dospělý + 1 dítě.
, cela rodina odpovědět
My by jsme meli jet cela rodina. 2dospely 1 hrac a 2x poter.
0+0, nejedeme
2 dospělí + 1 dítě
, - odpovědět
Rozlučku ale bohužel nestíháme, protože v neděli od sedmi mám premiéru se Žumpou. Jinak ty jejich pravidla jsou strašný . . . Nedá se to ještě změnit?
odpověděl(a)
OK. Na rozlučku s Vámi nepočítám. S těmi pravidly nelze nic udělat. Loni jsem si stěžoval přímo u pořadatele a profesionálního trenéra mládeže v jedné osobě (Milan Kormaník) a odpovědí mi bylo, že naše fotbalová reprezentace střílí málo golů. Tak proto toto pravidlo.
2xdospělí, 1xpotěr a samozřejmě jeden hráč tzn. 2dospělí a 2děti. Děkuji

Strana:  1 2   další »