Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Pátek 22.1.2016 Trénink + info o turnaji v Jenči

Z důvodu pokračujících "třeskutých" mrazů ruším i páteční trénink. Dresy pro kluky kteří se zúčastní turnaje v Jenči si vyzvedněte v pátek po 19:30 hodině u mě ( V Aleji 871/6 ). Sraz na nedělní turnaj v 14:45 před halou. Adresa : sportovní hala Jeneč, Lidická 210, Jeneč . Ještě jednou upozorňuji na fakt, že se turnaje nemohu zúčastnit. Dodnes se nikdo nepřihlásil k vedení týmu,takže se někdo pochlapte a o kluky se postarejte.

Místo: sportovní hala Jeneč, Lidická 210, Jeneč

Startovné: 1 200 Kč

Termín konání: neděle 24.1.2016 od 15:15 do 19:00

Kategorie: starší přípravka   Systém turnaje: každý s každým Hrací doba: 1 x 10:00 min Hrací povrch: palubovka, nutná sálová obuv Počet hráčů: 4 + 1 Maximální počet hráčů: 10

Platí pravidla PFS, na případných úpravách či změnách se musí před zápasem dohodnout všichni trenéři.

Ceny: družstva na prvních třech místech obdrží poháry. Medaile (pro 10 hráčů a každé družstvo pak obdrží diplom).

Hraje se na házenkářské branky. Aut pod tribunou se vhazuje. Na protější straně se hraje o mantinel. Brankář má vymezené území (vápno), kde může chytat rukou, jinde rukou chytat nesmí (následuje přímý kop před vápnem). Rohy se kopou z vymezeného prostoru. Brankář nesmí vykopnout míč za polovinu (ovšem v případě vyjetí brankářem je míč rozehrán). Při porušení tohoto pravidla soupeř rozehrává z poloviny hřiště (nepřímý kop). Brankář smí rozehrát rukou přes půlku hřiště. Střídání je povoleno hokejovým způsobem. Malá domů se nesmí. Bodový systém: vítězství 3 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. Při rovnosti bodů o umístění rozhoduje: - vzájemný zápas - vyšší počet vstřelených gólů - rozdíl ve skóre - los.

POJIŠTĚNÍ: Každý hráč startuje na vlastní pojištění, lékařský dozor není zajištěn. Za škody způsobené hráči na vybavení haly odpovídají trenéři. Rozhodčí: zajistí pořadatel.

Každý, kdo půjde do prostoru haly musí mít přezutí, nebo je možno zakoupit na místě návleky za 5Kč!!!!