Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Příští sezónu znovu otvíráme kategorii starší přípravky (U10)

Z důvodu nedostatku trenérů jsme pro letošní sezónu sloučili kategorii starší přípravky (U10) do sdruženého družstva se sousedními Jinočany. Dovolte mi Vás informovat, že v následující sezóně 2017/18 bude tato kategorie znovu otevřena jako samostatné družstvo FK Rudná. Intenzivně pracujeme na tom, abychom v příští sezóně opět v Rudné měli všech sedm kategorií, tj. mini-přípravku (U6), mladší a starší přípravku (U8 a U10), mladší a starší žáky (U12 a U15), dorost (U18) a muže.  Naše řady by od léta mělo posílit několik trenérů. Přesto, nebo spíše právě proto, však mezi sebou rádi uvidíme i další posily z řad Vás, rodičů. Naše hráčská základna již několik let utěšeně roste. Toto však bohužel dlouhodobě neplatí pro trenéry, asistenty a ostatní členy. Pokud tedy máte chuť nám s dalším rozvojem klubu jakkoliv pomoci, neváhejte kontaktovat členy výboru nebo trenéry.

Na závěr jedna perlička. Starší mládežnické kategorie bude od příští sezóny vést zahraniční trenér. Proto si kluci kromě fotbalu prohloubí i znalost angličtiny.

Vaše reakce, připomínky či doporučení vítány.