Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka opět hraje o přeborníka okresu

Starší přípravka s předstihem vítězem skupiny A.

Dnes jsme v Rudné hostili soupeře z Červeného Újezda. Utkání jsme vyhráli výsledkem 24:8 (16:4). Tím jsme získali další tři body a s celkovým počtem 45 bodů jsme se s předstihem stali vítězem skupiny A už pět kol před koncem soutěže. Druhý Kazín má před sebou sice ještě šest zápasů, ale ztrácí na nás 20 bodů. I kdyby už vše vyhrál, může přidat bodů jen 18.

To však neznamená, že už o nic nejde. Ba naopak. Nyní se můžete a trenéři po Vás vyžadují, aby jste se plně soustředili na hru a dále vypilovali vzájemnou spolupráci na hřišti a dobře se připravili na okresní finále. Předpokládané datum finále je neděle 14. 6. 2015. Pojďme si tedy společně nastavit naše cíle pro zbývajících pět kol.

Cíle (seřazeno dle priorit):

1. Po každém z pěti zbývajících zápasů nám trenéři a diváci budou moci říci: "Hráli jste pěkný fotbal. Bylo se na co dívat."
  2. Celkově získáme 60 bodů, tj. do konce soutěže neztratíme ani bod.
  3. Celkově nastřílíme 500+ branek. (Naše současné skóre po 15-ti kolech je 404:133. Tj v každém zápase jsme průměrně nastříleli 27 a dostali 9 golů.)

No a samozřejmě ten nejhlavnější cíl máme bezprostředně po skončení soutěže. Není jím nic méně než v polovině června vyhrát okresní finále. Myslím, že máme na co trénovat. Našimi soupeři budou ze skupiny B s největší pravděpodobností někdo z tria Hradíšťko A, Jesenice A, Povltavská FA A. Ze skupiny C pak asi někdo ze čtveřice Vonoklasy, Dolní Břežany A, Černolice a Roztoky. Takže se určitě můžeme těšit na kvalitní soupeře a jistě máme na co trénovat.

Tedy s chutí do toho a půl je hotovo.

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, Termín a místo finále odpovědět
STK rozhodla o času a místě konání finálových turnajů kategorie přípravek. Finálový turnaj starších přípravek se uskuteční v neděli 14.6.2015 od 10:00 hod. na hřišti v Dolních Břežanech.
, - odpovědět
Výborně!
Bylo by to skvělý zopakovat minulý rok ,ale s lepším koncem !!!Místo 4.místa, jít na bednu!Držím palce!!!