Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka - turnaj v Radotíně dne 23.11.2013

Ahoj kluci,

na 23. 11. 2013 jsme přihlášeni na turnaj do Radotína. Sraz před hřištěm FK Rudná bude v 8:00 hodin. Nominaci hráčů provedeme po úterním tréninku.

Místo konání : Víceúčelová sportovní hala Radotín, ul. U Starého stadionu 1585/9, 153 00  Praha 5 – Radotín

Kategorie: starší přípravka ročníky nar. 2003 a 2004

Pravidla: dle pravidel FA ČR pro kategorii starší přípravka ( 5+1 hráčů, zákaz výkopu brankářem přes polovinu, zákaz chytání malé domů (nepřímý kop v místě přestupku), házené auty, hokejové střídání v přerušené hře, vyloučení 2 minuty a hra v oslabení)

Speciální pravidlová ustanovení: v případě, kdy je v řádné hrací době nařízen přímý, pokutový, či rohový kop a do sirény končící zápas se nestačí tento kop provést, utkání končí až po provedení tohoto kopu. V případě, že počet hráčů jednoho mužstva na hřišti klesne pod čtyři (vyloučení, zranění) – utkání okamžitě končí a je kontumováno výsledkem 5:0 pro neprovinivší se mužstvo ev. je ponechán vyšší výsledek ze hřiště.

Maximální počet hráčů pro celý turnaj: 11 ( před prvním zápasem je  třeba pořadateli předat vyplněnou soupisku)

Hrací povrch: Mondo

Hrací míče: MACRON – velikost č. 4

Počet účastníků: 8 ( SC Radotín A, SC Radotín B, Čechoslovan Chuchle, FK Rudná, OFS Praha – západ, Sokol Dobřichovice, SK Kostelec nad Černými Lesy, Slovan Bzenec)

Hrací systém: každý zápas se hraje 13 minut hrubého času. Mužstva jsou rozlosována do dvou základních skupin po čtyřech mužstvech, kde se hraje systémem každý s každým. První dvě mužstva z každé skupiny postupují do finálové skupiny, kde se opět  hraje systémem každý s každým, ale u mužstev ze stejné skupiny se jen započítává výsledek ze základní skupiny a tento zápas se nehraje. Tímtéž systémem se hraje i druhá nadstavbová skupina o 5.-8. místo ve které se utkají mužstva, která skončila na třetím a čtvrtém místě základní skupiny.

Kritéria stanovení pořadí: 1) Vzájemný zápas, v případě více mužstev se stejným bodovým ziskem – vyšší bodový zisk z minitabulky dotčených mužstev. V případě stejného bodového zisku z minitabulky – vyšší počet vstřelených gólů  z minitabulky. V případě stejného počtu vstřelených gólů z minitabulky – vyšší brankový rozdíl z minitabulky. 2)  Vyšší počet vstřelených gólů celkově. 3) Vyšší brankový rozdíl celkově. 4) Los

Kontrola totožnosti: Hráči startují na kompletně vyplněnou soupisku, ale vedoucí mužstev jsou povinni mít u sebe platné registrační průkazy hráčů pro případ eventuální kontroly totožnosti. Provedení kontroly totožnosti přísluší výhradně pořadateli.

Ceny: první tři mužstva obdrží poháry a medaile. Dále bude oceněn nejlepší brankář, nejlepší střelec a nejlepší hráč.