Kategorie: Archiv STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Změny v týdnu 23.5. - 29.5.2016

Trénink bude pouze v úterý. Středa a pátek zrušeno. Ale pozor : ve čtvrtek jedeme na přeložený mistrák do Roztok od 18:00. Sraz na hřišti FK Rudná v 17:00 pro zájemce o odvoz. Kdo pojede rovnou,tak v 17:30 na hřišti v Roztokách. Vše bych potřeboval napsat do komentářů do středy 25.5. 2016  17:00  . Příklad : Brychnáč - přijdu na sraz v 17:00 do Rudné - potřebuji odvoz - podsedák budu mít.

Strana:  1 2   další »
, Roztoky odpovědět
Kuba přijde na sraz v 17:00 do Rudné - potřebuje odvoz - podsedák bude mít. Děkujeme 1
, Vypomoc odpovědět
Vasek tedy jede. Odvoz domluven s Jonakovymi. Navrat na Stodulky tez domluven s nimi.
, Roztoky odpovědět
Vojta jede, prosím Honzu B. vyzvednout Vojtu v 17,05 - 17,10 u školy (podsedák bude mít)
, - odpovědět
Vojta jde, odvoz nemá. P
, Roztoky odpovědět
Máťa pojede rovnou do Roztok.
, Roztoky odpovědět
Honzík dojede rovnou do Roztok.
, Roztoky odpovědět
Dominik - přijdu na sraz v 17:00 do Rudné - potřebuji odvoz - podsedák budu mít. Díky!
Přijedeme na sraz v 17:00 do Rudné, mohu vzít další dva kluky, podsedaky sebou
, Roztoky odpovědět
Doubek - přijdu na sraz v 17:00 do Rudné - vezmu další dva kluky - podsedáky sebou
, zápas odpovědět