Kategorie: Archiv ŽÁCI ML. (U12)

Další 2 zápasy ZL 16. a 17. 1. 2016

Jak v sobotu, tak i v neděli hrajeme na Zličíně vždy po jednom zápase zimní ligy. Začátek je v obou případech od 14:00 hodin a sraz tedy pokaždé ve 13:30 na místě. V sobotu hrajeme proti Benešovu a v neděli proti FA AZ. Zápasy to budou těžké, tak se dobře připravtesmiley

Závěrem ještě důležité upozornění, které jsem dostal od pořadatele turnaje. V neděli v rámci 1. kola ZT mladších žáků došlo k vykradení jedné kabiny. Jelikož v areálu FC je během víkendových zápasů (probíhají i halové turnaje v hale) velký pohyb lidí, tak toho někdo využil ke svému obohacení. Dostat se do zamčené kabiny není až tak veliký problém. Proto s sebou nenoste žádné cennosti. Popřípadě je dáme do jednoho baťůžku a vezmeme s sebou na hřiště.

Marcel

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

, - odpovědět