Kategorie: Archiv ŽÁCI ML. (U12)

Hodnocení zápasu s Chyňavou

Po několika sice vyhraných,ale z naší strany herně slabých zápasech,jsme konečně hráli fotbal a ne kopanou jako soupeř,kterému se většinou přizpůsobujeme.....

Snažili jsme se hru přenášet z jedné strany na druhou,kombinovat a získávat míč po chybách soupeře,ke kterým jsme ho přinutili.

Ačkoliv naše sestava nebyla plnohodnotná,chyběli zranění Marek Svoboda,Marek Libich a brankář Ondra Vobořil,,tak ostatní hráči zahráli nad svůj standard a velkou měrou přispěli k zasloužené výhře 8:0 !!!

K většímu počtu hráčů,abychom měli na střídání,nám pomohli i dva hráči st.přípravky,a to David Mysliveček a Kuba Podlipný.

Po třítýdenní nemoci se vrátil Kuba Talaš a odehrál utkání ve velkém stylu, ať v záloze nebo v obraně!Pecka!

V brance se díky zranění Ondry Vobořila ocitl Tom Riley a se ctí obstál.!Díky!

V obraně byli velkou jistotou Petr Šáfr a Marek Vojáček,který u nás bude doufám i nadále hostovat z ,,konkurenčních" Drahelčic.

Silnou a spolehlivou řadou byla záloha,kterou již tradičně tvoří kapitán Honza Cihelka,Tomáš Bubeník a Kuba Hora střídaní Vojtou Veselým a Kubou Podlipným.

V útoku se se zadáky soupeře potýkali Lukáš Košteyn,David Mysliveček a David Zach.

Na zápas se přišel podívat i Dominik Jedlička,který je momentálně na střídavém startu v SK Motorlet Praha.

Doufám,že podobné a lepší výkony budou následovat ke kýženému cíli-výhře ve skupině A okresního přeboru a poté i celého okresu Beroun !!!

Jsem pyšný na to,že se nám daří kluky fotbal naučit a tvořit ,myslím si,že dobrou partu !!!

Radim Veselý a Vráťa Bubeník

, Zapas odpovědět
Viděl jsem jen začátek, ale musím uznat, že to byl krásný fotbal. Jen tak dále.