Kategorie: Archiv ŽÁCI ML. (U12)

Rudná - FA AZ 4:8 (1:5)

Dnes jsme, podle mého názoru, nastoupili proti nejtěžšímu soupeři v naší skupině Zimní ligy na Zličíně. A začátek tak bohužel i vypadal. Ne že bychom na něj neměli herně, ale byli jsme na hromadě hlavně s psychikou. Neposlouchali jsme trenéra, ječeli po sobě na hřišti a soupeře nechali zadarmo dávat góly. Během prvních pěti minut jsme prohrávali 3:0. Pak jsme se ale naštěstí dali dohromady a hned to bylo vidět. Začali jsme více a více být na polovině soupeře a podařilo se nám i dát první gól. Jak se blížil konec první půle stávali jsme se rovnocenným soupeřem FA AZ.

Druhý poločas už byl jak herně tak i výsledkově (3:3) vyrovnaný. Je pravda, že soupeř byl celý zápas lépe sehraný a více mu to fotbalově myslelo. My to však beze zbytku dorovnávali naší bojovností. Proto je velká škoda, že jsme propadli na samém začátku. Ten nám ve své podstatě prohrál celý zápas. Jinak jsme si mohli klidně pomýšlet nejméně na remízu. Vezměme si z toho prosím ponaučení, tj. že fotbal se hraje od první do poslední minuty a každé zaspání se nám většinou vymstí. Tím spíše, čím s kvalitnějším soupeřem budeme hrát.

Zapomenu-li však na prvních pět minut, nezbývá než pochválit. Odehráli jsme vyrovnaný zápas proti klukům, kteří jsou o rok až dva starší. A to i přes to, že nám chyběli dva hráči základní sestavy. Tímto bych chtěl poděkovat klukům z Berouna, kteří nám přijeli pomoct a beze zbytku zacelili díry v naší sestavě.

Děkuji všem hráčům za dnešní bojovný zápas a těším se na příští týden, kdy hrajeme s o nic lehčím soupeřem, Admirou Praha.