Kategorie: Archiv ŽÁCI ML. (U12)

U12-ml.žáci-sraz a odjezd na zítřejší mistrák do Litně

Ahoj fotbalisti a hlavně rodičové!!!

Dnes čekám na tréninku více lidí,protože včera vás tam bylo jen 6 registrovaných,tak snad to napravíte,protože na mistrák by nás bylo málo...:-)

Trénink dnes bude s Vráťou.Já mám noční,abych mohl být zítra na zápase.Na úterních trénincích očekávám i účast dětí ročníků narození 2004,tak jak bylo

domluveno s trenéry st.přípravky.

Na středeční zápas jsou nominováni všichni ,kteří budou chtít hrát ročníků narození 2002,2003 i 2004.

Sraz bude ,jako obvykle,na parkovišti před hřištěm FKR v 16.15 hod.

Ozvěte se mi, vy rodičové, kteří pojedete autem.Je to dost důležité,neboť to není ,,za rohem"...:-)

A ještě připomínám svůj a Honzův vzkaz ohledně míčů vel.3,4 nebo i 5 německé značky Uhlsport.Ceny jsou od 400-500 Kč.

Pokud byste měli zájem o koupi těchto míčů,obraťte se s důvěrou na mě.Už jsem jich kupoval 15 všech velikostí a maximální spokojenost !!! :-D

Jestliže jich koupíme 10,dostaneme vak na 10 míčů zdarma! (je s ním lepší manipulace na hřišti a míče se nám nezakutálí)

S tím souvisí i to,že by si děti mohli nechávat svoje míče na hřišti v šatně a netahat se s nimi do školy a na trénink....:-)