Kategorie: Archiv ŽÁCI ST.

17.kolo - Mistrák s SK Kročehlavy (hodnocení)

V Ne 1.5. v 10 hod budeme hostit na naší půdě tým SK Kročehlay v 17. kole jarní sezóny.

Zápas se bude konat na hřišti v Červeném Újezdu. Sraz na hřišti bude v 9:00, tak abychom se na zápas připravili. Rudeňáci, na dopravě se domluvte znovu mezi sebou. Jako obvykle pokud se nemáte jak dostat, tak budu mít v autě 4 volná místa. Vyjíždíme z Rudné od hřiště 8:40!.

Do komentářů k tomuto příspěvku mi zadejte potvrzení účasti (do pátku 29.4. 15:00), Po té oslovuji ml.žáky. Trenér

Nominace: Adam Fišer, Adam Musil, Marek Vojáček, Adam Zelený, Jan Cihelka, Jan Pecka, Jiří Patejdl, Jurij Slavita, Marek Svoboda, Martin Podzemský, Ondra Palivec, Ondřej  Smolek, Tomáš Bubeník, Petr Safr

Hodnocení trenéra:

Pánové jsem rád, že jsme konečně prolomili neutěšené výkony z poslední doby. Ačkoli jak jsem řekl fotbalově se mi zápas nelíbil (nakopávaný fotbal, se zapojením minima hráčů do hry) i přesto se v něm našli pěkné kombinační akce, na kterých bychom měli ještě více zapracovat a zdokonalit. Velmi se mi líbila práce v křídelních prostorech, kde jsme se snažili prosadit. Dále výbornou práci odvedla celá linie obránců, kde se nám dařilo mařit útočné akce soupeře a získané balóny dostávat okamžitě zpět do středu hřiště. Jen škoda prvního brejku, kdy nás rychlostně překvapil hrotový útočník soupeře. Mám velkou radost a trochu starost z pozice našeho hrotového útočníka, jelikož máme pořád jen jediného střelce gólů. Je potřeba, aby se nás prosazovalo více. Díky Ondro! Na čem musíme pracovat je střed hřiště kde se zatím trápíme. Nicméně oproti předchozím zápasům je to významné zlepšení. Je škoda, že s námi nemohl hrát Jura, protože je to další nadějný kandidát na pozici 6-ky, kterou potřebujeme ustálit. A v neposlední řadě chci ocenit práci našeho brankáře, který je po celou dobu oporou našeho týmu se stabilním výkonem. V dnešním zápase předvedl ředu skvělých zákroků, které dopomohli k dnešnímu nerozhodnému výkonu. Jirko díky!

Skvělá práce pánové. Doufám že v dalším zápase navážeme na tento výkon. Už podruhé jsme se přesvědčili, že jsme schopni hrát dobře i se soupeři, kteří jsou výsledkově nad námi.

Strana:  1 2   další »
, Kročehlavy odpovědět
Přijdu
odpověděl(a)