Kategorie: Archiv ŽÁCI ST.

18.kolo - mistrák se Slovanem Kladno (8.5.)

V Ne 8.5. v 10,15 hod odehrajeme na hřišti TJ Slovan Kladno 18. kolo jarní sezóny. Doporučený čas odjezdu z FK Rudná 8:35/ Č.Újezdu 8:45. Sraz na hřišti v Kladně 9:15, tak abychom se na zápas připravili. Na dopravě se domluvte mezi sebou, pokud se přeci jenom nemáte jak dostat, tak mám v autě 1 volné místo (Slavita, Palivec, Zach sraz na FK Rudná 8:30). Věřím, že nám počasí bude nakloněno a zápas si patřičně užijeme. Pánové pojďme bojovat o body!

Do komentářů k tomuto příspěvku mi zadejte potvrzení účasti (do pátku 6.5. 15:00)! Pak oslovuji jako vždy ml.žáky.

Adresa: Sportovců  695, Kladno (za aquaparkem)

Možná bychom po zápase mohli na aquapark jako regeneraci. ještě se domluvíme na tréningu v pondělí.

Nominace: Adam Fišer, Adam Zelený, David Zach, Jan Cihelka, Jan Pecka, Jiří Patejdl, Jurij Slavita, Marek Svoboda, Martin Mráz, Ondra Palivec, Ondřej  Smolek, Pavel Maršálek, Štěpán Příhoda, Tomáš Bubeník

Zasílate odpověď ke stávajícímu příspěvku (zrušit).

Kontrola tyto znaky přepište do pole kontrola
Text
  b i u s img code url hr   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1 2   další »
, - odpovědět
prosil bych o dopravu tam i zpět. Díky.
, zápas 8.5. odpovědět
, zápas 8.5. odpovědět
V neděli jdu
, . odpovědět
Potvrzji ucast
, Zápas odpovědět
Na zápas a na trénink nemůžu přijít,protože jsem v Německu.
Potvrzuji účast.
, zápas odpovědět