Kategorie: Galerie, Archiv, Archiv NOVINKY

Sportovní karneval: poděkování

V sobotu 13. ledna 2024 se v Sokolském domě v Rudné odehrál nezapomenutelný večer plný zábavy.

V sobotu 13. ledna se v Sokolském domě v Rudné odehrál nezapomenutelný večer plný zábavy. Náš fotbalový klub FK Rudná, ve spolupráci s městem Rudná, uspořádal tradiční Sportovní karneval. Tento večer byl oživen skvělou hudbou kapely PEPETO, která nás bavila až do pozdních nočních hodin.

Po osmé hodině se sál postupně zaplnil návštěvníky v nejrůznějších maskách - od týmu fotbalistek, lovců, divokých koček, lékaře, zdravotní sestřičky a pacienta, Barbie až po kovboje a Jacka Sparrowa. Večer vyvrcholil tombolou, do které se podařilo získat přes 300 úžasných cen (včetně VIP vstupenek na zápasy HC Sparta či podepsaného sběratelského dresu AC Sparta). Losováním provázel s humorem Honza Brychnáč. Vrcholem večera byla dražba selete divočáka, které se podařilo vydražit za neuvěřitelných 12.000 Kč.

Tímto bychom rádi poděkovali všem, kdo se na této akci podíleli. Děkujeme sponzorům za cenné dary do tomboly, rodičům naší mládeže za jejich štědrost a podporu, panu Lubošovi Kocmanovi st. za zajištění zajímavých primárně poživatelných darů do tomboly, všem dobrovolníkům za přípravu a úklid sálu, a v neposlední řadě členkám našeho Fanclubu, které celou akci za FK Rudná zajistily.

Finanční výtěžek akce překročil naše očekávání a bude použit na podporu mládeže v našem klubu. O konkrétních projektech, které budou z těchto prostředků financovány, vás budeme informovat.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a přispěli k tomu, že Sportovní karneval byl tak úspěšný. Těšíme se na další společné akce!

napsala: Marta Nováková